THE BEAUTY BLOG

 

גלי את הסוד למראה עור קורן וזוהר

גלי את הסוד למראה עור קורן וזוהר

מירב ונונו מנהלת הדרכה שסטוביץ קיבצה עבורכן את כל הסודות שיעניקו לעורכן מראה קורן וזוהר

נשים רבות עסוקות בחיפוש מוצרי טיפוח ואיפור אשר יקנו לעורן מראה קורן, בריא ורענן ללא מאמץ.
אנחנו מוכנות להשקיע על כך לא מעט כסף ובתנאי שהמוצר שנקנה יעניק לנו ולו לכמה שעות מראה עור זוהר יותר.
בשוק הקוסמטיקה ניתן למצוא היום מגוון רחב מאד של מוצרי איפור וטיפוח העונים לקטגוריה זו: מסכות, פריימרים, מייק אפים וקרמי יום ולילה שונים אשר אין ספק כי הם בעלי השפעה לא מבוטלת על מראה העור. אך יחד עם זאת הם אינם מחליפים את השלב הבסיסי בהשגת מראה עור קורן ובריא – שלב הניקוי.
לצערי, רוב הנשים שאני פוגשת בוחרות לדלג על שלב זה שהוא פשוט אך חיוני ביותר. עור נקי לעולם ייראה בריא יותר, קורן יותר וכל מוצר שיונח מעליו יפעל בצורה אופטימלית.

פעולת הניקוי חייבת להיעשות בכל יום ואני ממליצה על ניקוי יסודי דווקא בשעות הערב משתי סיבות:

הסיבה הראשונה: על מנת להסיר את שאריות היום שחלף, איפור, בקטריות וחיידקים, זיעה ,פיח ועוד שאר מזיקים הנדבקים אל העור שלנו במהלך היום ואשר אם לא נסירם ישקעו אל תוך הנקבוביות ויגרמו בסופו של דבר להיווצרות פצעים על העור ולמראה עור אפרורי ועייף.

הסיבה השנייה: לכך שהניקוי היסודי צריך להיעשות בערב היא שעורנו מייצר במהלך הלילה שכבת הגנה טבעית לעור אשר אמורה להגן עליו במהלך היום מפני ההשפעות החיצוניות המזיקות. ניקוי אגרסיבי ויסודי מדי בבוקר עלול לפגוע בשכבה זו ובכך להחליש את מערך ההגנה הטבעי של העור.
בבוקר מומלץ לבחור במוצרי רענון עדינים אשר ימריצו את העור ו"יעוררו" אותו לקראת היום החדש.
היות ולשלב הניקוי תפקיד מרכזי בשמירה על עור בריא וזוהר אני ממליצה להשקיע במוצרים איכותיים המכילים חומרי גלם ותמציות המעודדות ניקוי ומעשירות את העור בלחות. אל תתפשרו על מוצרי ניקוי זולים ולא איכותיים כי אתן עלולות לגלות מהר מאוד שעורכן אולי נקי אך יבש ולא נעים למגע.
תכשירי ניקוי איכותיים יבטיחו כי הניקוי יהיה יסודי אך יחד עם זאת עדין, ולא יפגע בשכבת ההגנה הטבעית של העור.
איך תדעי באיזה מוצר כדאי לך לבחור? העיקרון המנחה הוא לבחור במוצר שנוח לך איתו הן מבחינת המרקם והן מבחינת השימוש וכמובן לבחור במוצר המותאם למצב עורך.כמה טיפים שיכולים לעזור לך בבחירת תכשיר הניקוי המתאים עבורך:

לבעלות עור מעורב /שמן – מומלץ להשתמש במוצרי ניקוי הנשטפים במים
כגון: מוסי ניקוי או אל סבון ואשר מכילים תמציות ניקוי טבעיות ותמציות המסייעות בהסרת עודפי החלב ובכיווץ הנקבוביות.
לבעלות עור שמן מאוד עם נטייה לפצעים מומלץ לסיים את שלב הניקוי במי פנים המכילים אלכוהול טבעי באחוז נמוך על מנת לחטא את העור.
במקרה זה מומלץ מאד גם להקפיד על ניקיון השיער. שיער לא נקי ושמנוני אשר בא במגע עם אזור המצח/צידי הפנים עלול לגרום להופעתם של פצעים נוספים על העור.
בעלות עור יבש ורגיש – מומלץ להשתמש בחלב פנים מעודן אשר יסיר את שאריות הלכלוך והאיפור וכמו כן לסיים את הניקוי במי פנים מעודנים ללא אלכוהול.
כדי לנקות את אזור העיניים העדין מומלץ להשתמש במוצרי ניקוי ייעודיים המותאמים במיוחד לאזור רגיש זה ואשר נבדקו דרמטולוגית ואופטומולוגית.
חשוב לציין כי יש להתחיל בשגרת הניקוי כבר בגיל צעיר בדרך כלל החל מהופעת המחזור החודשי, ולעור צעיר מאוד מומלץ השימוש במוצרים הנשטפים במים, פרקטיים וקלילים אך יחד עם זאת איכותיים.
חשבתן שנגמר? אז זהו שלא ...
שגרת ניקוי ושמירה על גוון העור אינה מסתכמת רק בניקוי היומי אלא דורשת גם תחזוקה שבועית - הכוונה היא לפילינג ומסכה.
מי שלא תפסח על שלב זה לפחות אחת לשבוע תראה תוצאות ומהר מאוד. תפקידו של הפילינג לסייע בהסרת תאים מתים שהצטברו על השכבה הקרנית של העור, לחדש ולרענן את העור גם זה צעד חיוני בהשגת מראה עור זוהר וקורן. מאוד מומלץ לשלב אחרי הפילינג מסכה. כיום קיימות מסכות רבות שלכל אחת מהן תפקיד אחר, כדאי לבחור במסכה המתאימה לעורך ולתוצאה אותה את מצפה לקבל – מסכת לחויות, מסכת זוהר, מסכת ניקוי עמוק ואפילו מסכת אנטי אייג'ינג המסייעת ותורמת למראה עור חלק ומוצק יותר.
מובטח לכן כי אם תבנו לעצמכן שגרת ניקוי קבועה המתאימה לאורח חייכן ולמצב עורכן תגלו מהר מאוד שעורכן נראה חיוני יותר, זוהר וקורן יותר והכי חשוב: בריא יותר.


היכנסי לחנות מוצרי הניקוי מבית שסטוביץ ובחרי את המוצר המתאים לך
למעבר לחנות לחצו כאן

0 תגובות עבור "גלי את הסוד למראה עור קורן וזוהר"

תגובה חדשה

שם:
 
תגובתך: